+90 242 311 23 32

proje@mhz.com.tr

Zümrütova Mah. Yalı Cad.

No 72-1 Muratpaşa/Antalya

ÇÖZÜMLER

 Dialog'un MaxBox ürünü ile şehir ölçekli alanlarda veya kablo alt yapısının mümkün olmadığı alanlarda Wimax teknolojisi ile yüksek hızda 300 mpbs ve 100 km ye kadar internet, görüntü ve voip hizmetlerini sunmaya alanak vermektedir.

 Dialog'un WispBox ürünü ile internet servis sağlayıcıları mevcut verdikleri internet hizmetine ilave olarak istedikleri alanlarda (ilçe, köy, mezra, site, şehir) kablosuz internet servis sağlayıcısı (KISS-WISP) olarak bu hizmetlerini devam ettirme imkanı sağlamaktadır.

 Dialog'un BridgeBox ürünü ile noktadan noktaya 54,108 mbps hızlarla 80 Km ye kadar RF ile link oluşturmak. Bu linklerle görüntü, ses, data transferlerini sağlamak.

 Dialog'un MeshBox ürünü ile Mesh Network Mimarisini açık ve geniş alanlara internet erişimi veya network kurulumu yapmak. Bu sayede hiçbir data kablosu olmaksızın 30-40 adet MeshBox birbirleri üzerinden network bağlantısı sağlayabilmektedir.

 Laser, FSO teknolojisini kullanarak 200 metreden 6 km ye kadar 1gbps hızlarda bağlantı kurmak.Bu linklerle görüntü, ses, data transferlerini sağlamak.

 Dialog'un HotBox ürünü ile Geniş alanlara internet HotSpot kurulumları yapmak. Oteller, kampüsler, hastaneler, şantiyeler, vs. özel hotspot yazılımları ile bu erişimleri kendi bünyelerinde kontrol altında tutup hatta satışını sağlamak.

 Dialog'un BridgeBox ürünü ile ihtiyaç duyulan merkez ve ofisleri arasında 2 mpbs ten 100 mpbs e kadar yüksek hızlarda bağlantı sağlamak.

 Network altyapısı üzerinden farklı merkezlerden yönetilen kameralı güvenlik sistemleri kurulumları. Bu sistemleri 80 km'ye kadar başka noktalardan izletebilme.